Team Profile  > Add Player

Add Player to -

Name School Year Teams
Ellie Poradish Ladysmith 2021 15U (2021)
Natalie Prophet Champion, Michigan 2022 15U (2021)
Brooke Lechleitner Lake Holcome 2022 15U (2021),15U (2022)
Gianna Volrath Fall Creek 2022 15U (2021)
Emma Ryan Fall Creek 2021 15U (2021)
Savannah Small Chippewa Falls 2021 15U (2021)
Destiny Webster Shawano 2025 12U (2025),11U (2025),9U/10U Webster
Paityn Meulemans De Pere 2025 10U (2026),9U/10U Webster
Kahleah Knight Cedar Grove 2025 9U/10U Webster
Addyson Edwards Appleton West 2025 11U (2025),9U/10U Webster
Sarah Davis Appleton West 2025 9U/10U Webster,12U (2025),11U (2025)
Adaleah Nest Stevens Point 2025 9U/10U Webster,11U (2025)
Jenna Handschke New London 2026 9U/10U Webster,11U (2026),10U (2026)
Alayna Cramblit Marshall 2022 14U Cramblit (2022),15U (2022)
Kylie Colwell Wrighstown 2022 15U (2022),14U Cramblit (2022)
Imani Simmons Marshall 2022 15U (2022),14U Cramblit (2022)
Josie DeLapp Pardeeville 2020 16U (2020),17U Black
Christy Fortune Appleton West High school 2020 16U (2020),17U Black
Callie Brouette Pardeeville 2020 16U (2020),17U Black
Meghan Besaw New London High School 2020 16U (2020),17U Black
Myja Durn Sheboygan Falls High School 2020 16U (2020)
Marissa Murray Kimberly High School 2020 16U (2020),17U Black
Anelise Hammonds Oshkosh West 2020 16U (2020)
Brianna Prieve Randolph 2020 16U (2020),17U Black
Shea Dechant Kimberly High School 2019 16U Hacker, Class of 2019
Bryn Sikora Kimberly High School 2019 16U Hacker
Julia Scharinger Sheboygan North 2019 16U Hacker, Class of 2019
Brooke Veldt Seymour High School 2019 16U Hacker
Jenna Hoffman Appleton West High school 2019 16U Hacker, Class of 2019
Sydney Appleton West De Pere High School 2019 16U Hacker, Class of 2019
Tori DePerry Shawano HS/Saginaw Valley State (D2) 2019 16U Hacker, Class of 2019
Grace Petcka Bonduel 2019 16U Hacker
Laynie Bessette Manawa High school 2019 16U Hacker
Jordan Bukouricz Luxemburg-Casco 2019 16U Hacker
Ella Wiese Pulaski 2023 14U (2023),12U,13U (2023)
Micayla Silas Oneida 2023 12U
Brooklyn Fuerst Fox Valley Lutheran 2023 12U
Lauren Hedrich Brilion 2023 12U
KC Fortune Appleton West 2023 14U (2023),12U,13U (2023)
Haleigh Oleson Pulaski 2023 13U (2023),12U
Lexi Anderson Oconto 2023 12U
Payton Destache Oconto 2023 14U (2023),13U (2023),12U
Riley Pink St. Paul Lutheran-Appleton 2023 12U,14U (2023),13U (2023)
BreAnna Hacker New London 2022 14U Hacker (2022),15U (2022)
McKenna Ciesielczyk De Pere 2022 14U Hacker (2022),15U (2022)
Carley Thiry Green Bay Prebble 2022 14U Hacker (2022)
Macie Wieman Reedsburg High School 2022 14U Hacker (2022),15U (2022)
Mahra Wieman Reedsburg High School 2022 14U Hacker (2022),15U (2022)
Trenna Cherney Reedsburg 2022 14U Hacker (2022),15U (2022)
Taylor Folk Weyauwega-Fremont 2020 15U Van Egeren
Katie Bleck Weyauwega-Fremont 2020 15U Van Egeren
Dayna Van Egeren Wrighstown 2020 15U Van Egeren
Lydia Schultz Brillion 2021 15U Van Egeren
Olivia Schultz Brillion 2021 15U Van Egeren
Casey Jepson West De Pere 2021 15U Van Egeren,17U Black
Paige Edwards Appleton West 2021 15U (2021),15U Van Egeren
Bailey Baeten West De Pere 2021 15U Van Egeren
Leigha Niemuth Appleton West 2021 15U Van Egeren
Rachel Reed Shawano 2021 15U Van Egeren
Lily Krahn Prairie Du Chien 2022 15U (2022),14U Hacker (2022)
McClain Mahone Lake Mills 2022 14U Hacker (2022)
Sydney Cherney Reedsburg High School 2024 12U Mix (2024) ,13U (2024),13U (2023)
Anna Hoitomt Eau Claire 2021 15U (2021)
Maddy Nybakke Ladysmith 2021 15U (2021)
Megan Lee Neenah High School/Union College-NY(D3) 2019 Class of 2019
Reagan Obry Neenah HS/Concordia University WI(D3) 2019 Class of 2019
Lindsay Glaeser Valders High School/Concordia-Wisconsin (D3) 2019 Class of 2019
Savannah Manthey Pardeeville 2022 14U Cramblit (2022),15U (2022)
Claire Smallwood Sheboygan Falls High School 2020 16U (2020)
Saige Radke Milton High School 2022 14U Cramblit (2022),15U (2022)
Abby Katsma Randolph High Shcool 2022 14U Cramblit (2022),15U (2022)
Hailey Ferguson Milton High School 2022 14U Cramblit (2022),15U (2022)
Ariana LaCoursier Milton 2022 14U Cramblit (2022)
Abigail Ward Marshall High School 2022 14U Cramblit (2022)
Kenley Mortenson Sheboygan Falls 2026 10U (2026)
Kaya Danforth Green Bay Southwest 2023 13U (2023)
Roster Released Soon! 2026 15U (2021)
Roster Released Soon! 2026 13U (2023)
Roster Released Soon! 2026 11U (2025)
Alyssa Prophet Champion Middle School-Upper Michigan 2025 11U (2025),12U (2025)
Haddie Showen Westfield 2025 11U (2025),12U (2025)
Jaden Cieselczyk De Pere 2025 11U (2025),12U (2025)
Addyson Knoebel Appleton West 2025 11U (2025)
Kelsey Maus New London 2025 11U (2025)
Peyton Musial Notre Dame Academy 2025 12U Mix (2024) ,11U (2025)
Chase Lynch Pardeeville 2022 14U Cramblit (2022),15U (2022)
Paige Droesler Lourdes Academy 2021 15U (2021)
Roster to be released Soon! 2024 12U Mix (2024)
Madelyn Wolfram Notre Dame Academy 2025 12U (2025),11U (2025)
Shelby Glodowski 2024 12U Mix (2024)
Ryann Baker 2024 12U Mix (2024)
Karlee Schramm 2024 12U Mix (2024)
Macy Reybrock 2024 12U Mix (2024)
Kenna Mix 2024 12U Mix (2024)
Jensen Mix 2024 12U Mix (2024)
Abby Kluge 2024 12U Mix (2024)
Frankie VanDrisse Notre Dame Academy 2024 12U Mix (2024)
Rachel Schuler Emanuel Lutheran 2023 13U (2023)
Mallory Ott Berlin 2023 13U (2023)
Emily Clevidence Monona Grove 2022 14U Hacker (2022)
Ashley Wissink Oshkosh North 2019 Class of 2019
Abbie King Appleton East 2019 Class of 2019
Kiara Schmidt Kimberly High School 2021 17U Black
Kate Karch Kimberly High School 2020 17U Black
Elisabeth Bagley West Bend East 2020 17U Black
Bree Miller Fond Du Lac 2020 17U Black
Mallory Hoitink Slinger 2023 15U (2022)
Samantha Gueller Slinger HIgh School 2022 15U (2022)
Olivia Peterson Appleton West 2023 14U (2023)
Alexis Hull Kimberly 2023 14U (2023)
Kendall Van Cuyk Kimberly 2023 14U (2023)
Anna Fogle Sheboygan North 2023 14U (2023)
Kyra Funk Kimberly 2023 14U (2023)
Kyra Bisarek Hillsboro 2023 14U (2023)
Victoria Toeller Sheboygan North 2023 14U (2023)
Greenlee Krahn Prairie Du Chien 2025 13U (2024)
Alyssa Blevins Platteville 2024 13U (2024)
Marley Busch Dodgeville 2024 13U (2024)
Shelby Glodowski New London 2024 13U (2024)
Maggie White Dodgeville 2024 13U (2024)
McKenna Reilly Dodgeville 2024 13U (2024)
Saveea Freeland Cambridge 2024 13U (2024)
Shayna Graf River Ridge 2024 13U (2024)
Sienna Weaver Kimberly 2025 12U (2025)
Bentley Drout Kimberly 2025 12U (2025)
Jaylyn Caldwell Oneida 2025 12U (2025)
Emerson Salo Escanaba, MI 2025 12U (2025)
Lexi Olson Aspen Ridge, UP-MI 2025 12U (2025)
Madison Hacker New London 2026 11U (2026)
Ashley Zager Stevens Point 2026 11U (2026)
Jada Seubert Stevens Point 2026 11U (2026)
Josalyn White Green Bay 2026 11U (2026)
Hailey Schmallenberg Slinger 2026 11U (2026)
Alaysia Rusch Appleton West 2022 15U (2022)
Addison Peskie Stevens Point 2026 11U (2026)
Maddy Reichmann Wauzeka-Steuben 2022 15U (2022)

New Player for -

Cancel